با توجه به گسترش روزافزون روابط دو کشور ایران و برزیل و عزم جدی دو کشور بر افزایش مناسبات اقتصادی، فرهنگی و علمی این وب‌سایت با اهدافی چند ایجاد شده است که از آن جمله عبارت‌اند از:

- معرفی ایرانیان مقیم برزیل و مشاغل آنها

- پوشش خبری نشست‌ها و گردهم‌آیی‌های ایرانیان مقیم برزیل و رویدادها و اخبار برزیل

- آموزش زبان پرتغالی

- سیری در تاریخ، فرهنگ و اقتصاد کشور برزیل و بررسی پتانسیل های اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی موجود در برزیل

- ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان تحصیل و مهاجرت در برزیل، و خدمات توریستی به هم‌میهنانی که قصد سفر به برزیل را دارند

محمدرضا هادی‌زاده    
 

مدیر سایت؛ استاد محقق در دانشگاه ایالتی سائوپائولو

بدون شک تحقق اهداف سایت ایرانیان برزیل در راستای نزدیکی هرچه بیشتر دو کشور ایران و برزیل تنها با یاری، همراهی و همدلی همه ایرانیان مقیم برزیل و همه عزیزانی که تجربه زندگی در این سرزمین پهناور را داشتهاند میسر خواهد بود، لذا دست یاری به سوی همه ایرانیان صاحب نظر در مسائل برزیل دراز نموده و آرزومندیم که با ارائه ی مطالب ارزنده و نیز انتقادات سازنده ما را در این راه یاری نمایید.

نعمت الله شیخی    
 

مدیر فنی سایت

  • تماس: Facebook Twitter Linkedin Feed Vimeo lastfm technorati

 

جهت ارائه خدمات بهتر توسط سايت ایرانیان برزیل، خواهمشندم در صورت مشاهده هرگونه ايراد يا اشكالي در صفحات وب‌سایت آن را از طریق ای-میل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید گزارش دهید. لطفاً هنگام ارسال گزارش خطا ، نوع و نسخه‌ي سيستم عامل، نوع و نسخه‌ي مرورگر اينترنتي، نام صفحه‌اي كه اشكال را در آن مشاهده نموده‌ايد و همچنين ساعت مربوطه در هنگام خطا و متن كامل خطا را ارسال فرماييد.

مریم بان    
 

کارشناس فن‌آوری اطلاعات

 

اگر مایلید از خدمات رسانه و فن آوری اطلاعات ما بهره‌مند گردید و یا جهت انتشار مطالب، عکس‌ها و فیلم‌های خود که مرتبط با اهداف سایت ایرانیان برزیل می‌باشد می‌توانید از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق ای-میل با بنده تماس بگیرید. اگر ساکن برزیل هستید و تمایل به همکاری با سایت ایرانیان برزیل را دارید و یا می‌خواهید شغل و حرفه خود را به دیگران معرفی نمایید، با ما تماس بگیرید.

وحید نیکوفرد    
 

کارشناس آموزش؛  دانشجوی دکتری فیزیک

 

اگر قصد تحصیل در برزیل در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسیارشد و یا دکتری را دارید و یا با داشتن مدرک دکتری تخصصی به دنبال موقعیت پسادکتری هستید و یا میخواهید زبان پرتقالی را به صورت آکادمیک فرابگیرید میتوانید از طریق ای-میل و یا فرم مشاوره سایت آژانس دانشگاهی ابنسینا (ایران-برزیل) با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره و پذیرش تحصیلی ما بهرهمند گردید. دانشگاهها و مؤسسات علمی و تحقیقاتی علاقمند به همکاری با دانشگاههای برزیلی در زمینه تبادل استاد و دانشجو و همچنین همکاریهای علمی و تحقیقاتی نیز میتوانند از خدمات آژانس ما در این زمینه بهرهمند گردند.

صفحه1 از2
شما اینجا هستید: خانه درباره ما